Nikuuš

Mohu vykoupat asi 14.měsíční kočku?

Nejlepší odpověď
anonym

Ona se sama kocicka " vykoupe ". Olize. Nebojte. Nemusite ji koupat. Ja ji take pred lety koupala , kdyz jsme prijeli z chaty a ona tam spavala v okapu… 🙂,ale pak jsem toho nechala. A kocka se olize , je to zaroven i jeji ritual , takova jeji " prace ". 🙂
Unavi se tim a bude tase hezky spinkat. -iv-

Další odpovědi
kumbíček

ja si myslím že určitě, akorát bych použil buď dětsky šampon nebo specialní šampon na kočky a psi

Sůwa

No, moc bych to nedoporučovala. Kočku, která se nechá vykoupat jsem viděla jen na nějakém streamu, v reálu nikdy a to je můj kocourek 6. v pořadí v mé domácnosti. Mám pocit, že kočka by mokrá a zplihlá ztratila svou vznešenost.

kamila44444

Můžete,ale bacha na obličej a uši.Umyjte ji jemným ne sylně voňavým šamponem.Kočka z toho může dostat i nemoc-vyrážku a pod.

samicek333

14 měsíců…to je už dost stará, aby se to naučila… Určitě to můžeš zkusit, ale v nějakém jemnějším šampónu, který ji nebude štípat do očí, aby se jí to neznechutilo. Zkus jí to nějak zpříjemnit, aby si na to rychleji zvykla. Určitě ji ale nekoupej často.