STUDENTKAEVA

Mohu s cyklistickým kolem do obchodu?

Potřebuju zejtra do Lidlu a mám to po cestě z opravnou kol, kde mám právě kolo, kolo nebylo nejlevnější a tak se bojím ho nechávat samotné, mnohé z vás jistě napadne zámek, ale ten jsem asi před 14 dny ztratila a zatím nebyl čas a nějak ani nejsou finance na nový. Myslíte, že můžu po obchodáku chodit s kolem? :)

Děkuji všem moc!

Nejlepší odpověď
gecco

Myslím, že tě spíš ´poženou´… Navíc si nějak neumím představit, že máš v jedné ruce kolo, v druhé košík – jak bys nakupovala??
😉
Můžeš se zkusit domluvit s místní ochrankou, ale rozhodně bude lepší, když se pro kolo stavíš až cestou zpět z nákupu…
😉

Další odpovědi
setapouch

Těžko říct. Nákupní řád jsem na Netu nenašel, takže pokud nemůžeš napřed na nákup a pak pro kolo nebo napřed kolo dovézt domů a pak na nákup, nezbývá než se zkusit zeptat přímo v prodejně. Dost dobře si v té situaci sám sebe neumím představit, ale třeba to dáš :)

Drap

Myslím, že tě tam s bicyklem nepustí. Je to to samé, jak kdyby si tam někdo odskočil od stavební firmy s kolečkem.

marci1

Zcela jistě ne. Dokážeš si představit, že by tam chodili lidé s koly ? 🙂

anonym

Nejdřív zajdi do Lidlu a pak pro kolo.