sasana

Mohu reklamovat nové pánské boxerky?

V obchodě u Vietnamců jsem kupovala spodni prádlo synovi – boxerky. S pani prodavačkou, co tam byla (Češka), jsem se domlouvala, že když to synovi nesedne, že to mohu vrátit. Šla se zeptat pani Vietnamky, která byla u pokladny, jestli to jde vrátit potom, Vietnamka odpověděla, že ano, ale s cedulkou. Doma se to synovi nějak nelíbilo.Tak jsem to šla vrátit a pani Vietnamka mi řekla: „Ne vrátit, jen vyměnit.“ Tak proč říkala, že to mohu vrátit? Někde v obchodě se spodnim prádlem podle domluvy to prodavačka zákaznici veme zpět. Jaká jsou práva na reklamaci spodního prádla?

Nejlepší odpověď
iceT

Ona ale asi fakt myslela výměnu za zboží ve stejné hodnotě s případným doplatkem z vaší strany, pokud bude druhé zboží dražší, u nás to dělají běžně, pokud něco nesedí, ale je třeba mít účtenku.

Další odpovědi
ivzez

Reklamovat lze vadné zboží.
Skutečnost, že se boxerky synovi nelíbily,
není důvodem k reklamaci.

Michálek1245

Dobrý den, pokud jsou nenosené, tak ano. Na druhou stranu jestli se jedná o levné spodní prádlo, tak to neřešte. Chápu, že třeba takové luxusní erotické prádlo měníte proto, že vám nesedí velikost. Ale synovi slipy? Nebo teda boxerky, abych byl přesný. To se podle mě nějak nevyplatí. :) Ale samozřejmě závisí na vás. Teoreticky to možné je.