Anka1597

Mohu nějak v Audacity změnit mužský hlas na ženský?

Nejlepší odpověď
www

V poslední verzi už jde odstranit z hudby hlas.
Ženský můžeš tedy přimixovat, ale pravděpodobně se bude rozcházet s hudbou.. Další možností je změnit parametry mužského hlasu tak, aby vypadal jako ženský.
Předpokládám tedy spoustu práce a výsledek všelijaký 😁.

Další odpovědi
led

Zjednodušene sa to dá zmeniť úpravou výšky, rýchlosti a podobne. Problém je ale v spôsobe intonácie, výslovnosti a frekvencii reči mužský hlas sa od ženského práve v tomto líši.