lukas.zmizik

mohla by tato napínavá pohádka být pravdivá i pro naši zemi, nikoli pouze pro ameriku?

http://www.you­tube.com/watch?v=QD_BRU­JyXBo
Doplňuji:
škoda…slzička by vám ukápla…nenechali byste nit suchou

Nejlepší odpověď
beer

Nevím, nechce se mně sledovat kdejaké video..

Další odpovědi
led

Začarovaný kruh.
Leonidas a jeho 300 udržia prvý nápor, ale ak bude za nimi prázdno, nevstanú nasledovníci a ich obeť bude zbytočná.

fcoop

Tahle napínavá pohádka je jen ta „slavná špička ledovce“.Je to daleko složitější, a když se budu neúnavně ptát:„Proč“? – nevyhnutelně dojdu k smutnému? zjištění,že to souvisí,přesněji vyplývá ze samé podstaty tvora,který sám sobě dal hrdé jméno „Homo sapiens“ – tedy „Člověk moudrý“.
To by bylo na dlouho...........

Heslo – „O prachy jde vždy až v první řadě“ – to tak trochu vystihuje.Peníze a moc.

Hezký příklad je třeba:

...........Nej­smutnější kapitolou v souvislosti s československým zlatem však je to, že navzdory slovům Winstona Churchilla, Velká Británie účtovala vládě Československa každou pušku, každou uniformu, každé ponožky, baťoh, zkrátka museli jsme zaplatit Anglii zlatem veškerou výzbroj i výstroj československých vojáků, a to i těch, kteří jako letci zachraňovali Velkou Británii. A co je ještě více zarážející, že jsme museli zlatem platit i za ty vojáky, kteří za Anglii padli. Tahle kapitola nese název Umři – ale napřed zaplať.

http://www.re­formy.cz/zpra­vy/kam-zmizel-zlaty-poklad/

A aby to nebylo jen na zlých kapitalistech:

Článek 1.
Vláda Svazu sovětských socialistických republik poskytuje vládě Československé republiky na výdaje, spojené s udržováním částí prvních jednotek československé brigády na území SSSR v prvním pololetí 1942, bezúročnou půjčku ve výši pěti milionů rublů.

Článek 2.
Umořování této půjčky započíná po uplynutí pěti let od konce války a bude provedeno ve stejných ročních splátkách v době následujících deseti let...........atd.

http://www.fron­ta.cz/dotaz/fi­nancovani-cs-armady-v-zahranici

Kdyby mě měla ukápnout slzička pokaždé,kdy zas a zas narazím na nenažranou chamtivost,byl bych dávno dehydrovaný.

zjentek

..a odhodlán se rozhlédl po širém světě, hledajíc svou lidskou přirozenost muže..