Avatar uživatele
Registrovaný

Mohl bych nahlásit na sociálku 14. letou dívku, která měla přes rok pohlavní styk s nejméně 15 chlapci?

Doplňuji:
Ta holka je nejlepší kamarádka mé holky, takže to opravdu vím na 100% ;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Zkusit to můžeš.
P.S: tobě nedala, že to chceš hlásit? :-D
Doplňuji:
Myslím si, že moudřejší by bylo svěřit tuto skutečnost rodičům té dívky a to hned z několika důvodů. Teprve pak, v případě jejich nezájmu úřad a sakum prdum včetně kluků.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele

To bys měl nahlásit i ty chlapce, ne?
Doplňuji:
Holky v tomhle věku se často chlubí před kamarádkami a většinou přehánějí.
Dnes je jí čtrnáct a mluví o patnácti partnerech, za deset let těch partnerů bude skutečně patnáct, ale slečna bude přiznávat třeba "jen" pět.
Holky si často upravují skutečnosti i skutky až za mez pružnosti, s tím je třeba počítat.
Pokud se nejedná o očité svědectví, byla bych opatrná s nějakým ohlašováním. Jak se říká: když jsi jim u toho nesvítil....


Avatar uživatele
Zlatý

musíš připsat, čeho chceš dosáhnout, jinak je to bez smyslu. Zatím to vypadá, že jsi připraven "navařit" min. 15ti lidem a nikdo ještě neví proč a z jakého titulu ,)
Doplňuji:
na rovinu: raději se zabývej tím, s kým spíš, protože vrána k vráně sedá a jestli ty nejlepší kámošky maj, jak už to bývá, stejné vlastnosti, tak se modli, aby to raději bylo lhaní a zveličování, protože jinak ..sorry kámo ,)


Avatar uživatele
Stříbrný

No je to teda čiperka, už ve čtrnácti, děvče má hezký koníček, ty to víš jistě? Odkud? Kluci ti to říkali? Který? Oni s ní byli? Jak to dokáží? To je hrozně těžký. Musel by sis být 100% jistý, že je to pravda, abys něco nahlašoval.


Avatar uživatele
Pokročilý

No chudák holka jak určí v případě těhotenství,kdo je otec.:-)To bude teprve problém jak pro ni,rodiče,a další nejmenované orgány.
Doplňuji:
Třeba chce trhnout rekord.


Avatar uživatele
Pokročilý

Spal jsi s ní a byl přítomen souložení s ostatními? Jinak totiž těch 100% vypadá asi tak, že znám holku, která už v 15ti byla považována za "kurvu", protože chrápala každý měsíc s jiným klukem. Ovšem zajimavé bylo, že o panenství přišla až v 17ti letech a to se ještě šíleně bála. To že kamarádce vypravuje s kým spí absolutně neznamená, že s ním opravdu spí, holky (oni i kluci) si v tomto věku hodně vymýšlej, aby se udělali zajímavějšími a vyzrálejšími. Typoval bych, že zůstane pannou taky hodně dlouho, protože kvůli řečem s ní nikdo inteligentní nebude chtít nic mít.


Avatar uživatele

Co vlastně cheš hlásit?
1) Máš info z druhé ruky (čili bys sám riskoval tresný čin pomluvy). Šetři kategorickými prohlášeními, protože na 100% jsi mohl max. něco slyšet, ale ne vidět in flagranti. Máš jakýkoliv důkaz?
2) Dva 14-ti letí v ničem zákon neporušují - viz odkaz ve zdroji:
3) Zneužitím důvěry tvé dívky, bys pošlapal její vztah k tobě a nemohl by ses divit, kdyby se s tebou zaslouženě rozešla a ještě tě u ostatních znemožnila, jaký jsi podrazák.
4) Je-li to opravdu nejlepší kamarádka tvé holky, měla by si s ní promluvit především ona sama. V tomtéž věku bývají dívky i rozumově vyspělejší, než kluk, jímž ještě cloumá puberta.
Není vyloučeno, že jí závidí trvalejší vztah, takže jen machruje, aby maskovala vlastní mindrák a realita přitom může být úplně někde jinde.
5) Jediný soudný postoj prezentuje www, protože do 15-ti zodpovídají rodiče, kdežto tobě nikdo nepropůjčil práva zákonného zástupce, nehraj si na Boha!

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/ mel-by-byt-sex-povolen-od-14-l et


Avatar uživatele
Stříbrný

Na sociálce na tebe budou kašlat, zkusil bych raději policii, nicméně ta na tebe kašlat bude. Tak jak ti poradit? Slovy Chinaski-"Nehas, co tě nepálí".

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Bronzový

kablik

proč bys to dělal?

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1909
Zlatý mosoj 1565
Zlatý marci1 1423
Zlatý annas 1152
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý gecco 847
Zlatý briketka10 789
Zlatý quentos 756
Zlatý Kepler 622
Zlatý iceT 579

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.