HonzaJohny

Mohl bych nahlásit na sociálku 14. letou dívku, která měla přes rok pohlavní styk s nejméně 15 chlapci?

Doplňuji:
Ta holka je nejlepší kamarádka mé holky, takže to opravdu vím na 100% ;)

Nejlepší odpověď
www

Zkusit to můžeš.
P.S: tobě nedala, že to chceš hlásit? 😁
Doplňuji:
Myslím si, že moudřejší by bylo svěřit tuto skutečnost rodičům té dívky a to hned z několika důvodů. Teprve pak, v případě jejich nezájmu úřad a sakum prdum včetně kluků.

Další odpovědi
anonym

To bys měl nahlásit i ty chlapce, ne?
Doplňuji:
Holky v tomhle věku se často chlubí před kamarádkami a většinou přehánějí.
Dnes je jí čtrnáct a mluví o patnácti partnerech, za deset let těch partnerů bude skutečně patnáct, ale slečna bude přiznávat třeba „jen“ pět.
Holky si často upravují skutečnosti i skutky až za mez pružnosti, s tím je třeba počítat.
Pokud se nejedná o očité svědectví, byla bych opatrná s nějakým ohlašováním. Jak se říká: když jsi jim u toho nesvítil…

zjentek

musíš připsat, čeho chceš dosáhnout, jinak je to bez smyslu. Zatím to vypadá, že jsi připraven „navařit“ min. 15ti lidem a nikdo ještě neví proč a z jakého titulu ,)
Doplňuji:
na rovinu: raději se zabývej tím, s kým spíš, protože vrána k vráně sedá a jestli ty nejlepší kámošky maj, jak už to bývá, stejné vlastnosti, tak se modli, aby to raději bylo lhaní a zveličování, protože jinak ..sorry kámo ,)

anonym

No je to teda čiperka, už ve čtrnácti, děvče má hezký koníček, ty to víš jistě? Odkud? Kluci ti to říkali? Který? Oni s ní byli? Jak to dokáží? To je hrozně těžký. Musel by sis být 100% jistý, že je to pravda, abys něco nahlašoval.

celie

No chudák holka jak určí v případě těhotenství,kdo je otec.:-)To bude teprve problém jak pro ni,rodiče,a další nejmenované orgány.
Doplňuji:
Třeba chce trhnout rekord.

ladaadal

Spal jsi s ní a byl přítomen souložení s ostatními? Jinak totiž těch 100% vypadá asi tak, že znám holku, která už v 15ti byla považována za „kurvu“, protože chrápala každý měsíc s jiným klukem. Ovšem zajimavé bylo, že o panenství přišla až v 17ti letech a to se ještě šíleně bála. To že kamarádce vypravuje s kým spí absolutně neznamená, že s ním opravdu spí, holky (oni i kluci) si v tomto věku hodně vymýšlej, aby se udělali zajímavějšími a vyzrálejšími. Typoval bych, že zůstane pannou taky hodně dlouho, protože kvůli řečem s ní nikdo inteligentní nebude chtít nic mít.

anonym

Co vlastně cheš hlásit?

  1. Máš info z druhé ruky (čili bys sám riskoval tresný čin pomluvy). Šetři kategorickými prohlášeními, protože na 100% jsi mohl max. něco slyšet, ale ne vidět in flagranti. Máš jakýkoliv důkaz?
  2. Dva 14-ti letí v ničem zákon neporušují – viz odkaz ve zdroji:
  3. Zneužitím důvěry tvé dívky, bys pošlapal její vztah k tobě a nemohl by ses divit, kdyby se s tebou zaslouženě rozešla a ještě tě u ostatních znemožnila, jaký jsi podrazák.
  4. Je-li to opravdu nejlepší kamarádka tvé holky, měla by si s ní promluvit především ona sama. V tomtéž věku bývají dívky i rozumově vyspělejší, než kluk, jímž ještě cloumá puberta.

Není vyloučeno, že jí závidí trvalejší vztah, takže jen machruje, aby maskovala vlastní mindrák a realita přitom může být úplně někde jinde.

  1. Jediný soudný postoj prezentuje www, protože do 15-ti zodpovídají rodiče, kdežto tobě nikdo nepropůjčil práva zákonného zástupce, nehraj si na Boha!

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mel-by-byt-sex-povolen-od-14-let

huxa

Na sociálce na tebe budou kašlat, zkusil bych raději policii, nicméně ta na tebe kašlat bude. Tak jak ti poradit? Slovy Chinaski-„Nehas, co tě nepálí“.

kablik

proč bys to dělal?