hruby

MOC SE OMLOUVAM OTAZKA ZNI SMLOUVA KONCI 31.7.TA JE POD POKUTOU 5% DALSI MESIC UZ MUZU ODSTOPIT BEZ SANKCE MESICNI

VYPOVED SLO MI OTO CI JI MUZU PODAT TU VYPOVED UZ POSLEDNI DEN A TO 31.7.DIK

Odpovědi
Jambalaya

Máte-li smluvně dánu výpovědní dobu, výpověď dejte již v 7 měsíci. Výpovědi většinou běží od prvního dne následujícího měsíce ode dne podání, tedy 31.7. je poslední den na to, abyste výpověď podal, učiňte tak možná raději dříve. Podáte-li výpověď 1.8. pak výpovědní doba poběží až od 1.9.

Doplněna: Samozřejmě záleží na textu ve smlouvě, tu my neznáme, musíte jí pečlivě pročíst a řídit se podle toho.

led

v žiadnom prípade nedávajte výpoveď pred koncom zmluvy. Beztrestne môžete podať výpoveď až v 8.mesiaci. Je pravda, že týmto sa termín posunuje, ale firma si na tomto založila svoju ochranu zmluvy. Veľa ľudí už na túto neznalosť naletelo. ČAKAJTE!