Avatar uživatele
quentos

Míváte občas potřebu krátkého odpoledního spánku? Je v pořádku, nebo je něco špatně?

Po obědě je to prý způsobeno tím, že má žaludek tolik práce s jeho zpracováváním, že musí ubírat energii tělu. Já však „nezhasnu“ nutně po obědě – někdy po příchodu z práce, jindy však i o víkendu. Jak to máte Vy? Je s tím nutné něco dělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, zdeny, modrypezotek před 4898 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Není nutné se tomu bránit, někdy stačí 10–20minut a jsem zase fit.Podívejte se na jižní státy – jejich siesty to je přeci boží… a nebrání se tomu -jemnže tam se žije jinak -pak dlouho do noci.Ale mě se to moc líbí .

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zdeny

Se spánkem mám probém po každém jídle. A pamatuji si už jako malé dítě že si můj dědoušek pokud to bylo jen trochu možné dal svých ,,20" a pak se šlo zase pracovat v plné síle

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Já po jídle pravidelně. Někdy i mimo.
Prostě co tělo potřebuje, o to si řekne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
modrypezotek

Já nikdy nespala po obědě ale zhasnu v 8 večer

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fofbal

Dle mne, všechno je návyk a mnohdy dobrý. Obzvláště někdy po operaci páteře kdy klidem třeba 40 min se nervové proudy bedra zklidní.Pozor, to píši o věku od 60ti nahoru kdy se jeden na aktivity musí připravit aby to odpoledne bylo takévé jak si myslí. No a co se týče trávení – prospěšné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek