quentos

Míváte občas potřebu krátkého odpoledního spánku? Je v pořádku, nebo je něco špatně?

Po obědě je to prý způsobeno tím, že má žaludek tolik práce s jeho zpracováváním, že musí ubírat energii tělu. Já však „nezhasnu“ nutně po obědě – někdy po příchodu z práce, jindy však i o víkendu. Jak to máte Vy? Je s tím nutné něco dělat?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Není nutné se tomu bránit, někdy stačí 10–20minut a jsem zase fit.Podívejte se na jižní státy – jejich siesty to je přeci boží… a nebrání se tomu -jemnže tam se žije jinak -pak dlouho do noci.Ale mě se to moc líbí .

Další odpovědi
zdeny

Se spánkem mám probém po každém jídle. A pamatuji si už jako malé dítě že si můj dědoušek pokud to bylo jen trochu možné dal svých ,,20" a pak se šlo zase pracovat v plné síle

ReHu

Já po jídle pravidelně. Někdy i mimo.
Prostě co tělo potřebuje, o to si řekne.

modrypezotek

Já nikdy nespala po obědě ale zhasnu v 8 večer

fofbal

Dle mne, všechno je návyk a mnohdy dobrý. Obzvláště někdy po operaci páteře kdy klidem třeba 40 min se nervové proudy bedra zklidní.Pozor, to píši o věku od 60ti nahoru kdy se jeden na aktivity musí připravit aby to odpoledne bylo takévé jak si myslí. No a co se týče trávení – prospěšné.