vladimír

mikrovlnka Le cygne elektonics-rozbil se obyčejný knoflík a nikde není k sehnání.musím zapínat a vypínat pomocí kleští.

Servis uváděný v internetu neexistuje.Mi­krovknka jinak funguje bezvadně a nechce se mne k vůli knoflíku kupovat jiný přístroj nebo používat na trvalo kleště.Prosím o radu,kde je možnost knoflík zakoupit.Děkuji.

Nejlepší odpověď
fablen

Webové stránky jim sice nefungují, ale společnost zrušená není – zkuste adresu nebo telefony níže, příp. dle AREsu člena statutárního orgánu:
Michaela Benešová, datum narození 15.11.1971
bydliště: Hradeckých 882/5, 14000 Praha – Nusle.

LE CYGNE ELECTRONIC SERVIS spol. s r.o.
Adresa: JABLONECKÁ 722/8
Město: 19000 Praha 9
IČO: 16189302
DIČ: CZ16189302
Telefon: 286883940
Fax: 286885064
WWW: http://www.lce.cz
Email: servis@lce.cz

Zdroj: wwwinfo.mfcr.cz/cgi-bin/ares/darv_rzp­.cgi?ico=16189302&­jazyk=cz&xml=1­&rozsah=0

Další odpovědi
hanulka11

došla bych do nejbližšího servisu u tvého bydliště a tam snad pořídíš ,jistě ti ho rádi prodají

Zubejda

Pokud to ještě nemáte vyřešené,tak mně pomohli v Elektroservisu na Praze 4 v Krči,Dolno­krčská 16,tel 241 444 608.Knoflík stál cca 120Kč,ale k tomu ještě takové pérko,které jsme ztratili a to stálo taky cca120Kč.Nic levného tedy.Důležité je nevyhodit to pérko(taková pružinka).

Zdroj: opravy mikrovlnných trub Praha 4