Mělo by se po posilování či nějaké sportovní aktivitě protáhnout?(pokud ano mohli byste mi poslat adresu na nejke cviky?

Odpovědi
Bublinnka

Já bych řekla že protáhnout svaly by se měly po cvičení. Před cvičením by se měly svaly zahřát nějakou krátkou rozcvičkou.
http://www.ru­tina.cz/zahra­ti-a-protazeni-a31

Michal Kole

protáhnout svaly by se měli PŘED sportovní činností a ne až potom,

BandiOl

Před samotným cvičením má být rozcvička, která Vám připraví svaly na zátěž. Pokud trénujete aktivity, typu karate, taekwondo a pod., pak je vhodné přidat strečink po rozcvičce. Pak po ukončení tréninkové části je vhodný strečink pro relaxaci svalů i jako prevence proti zkracování namáhaného svalstva.