Mr. Marek

Mělo by být téma ,,sex" na sociálních sitích tabu?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Určitě NE! Celkem by mne zajímalo (když pokládáš takovou otázku), jaké jsou podle tebe argumenty pro „ano“? ;) :)

Další odpovědi
autacek

Sex s ex. V novém vztahu rozhodně tabu :)

MichaelOffic

Je to otravné. Mělo by se mluvit více o ostatních věcech protože sexu má každý plný rypák a značí to nevyzrálost. Jedna věc je mluvit o tom co ma kdo rad a nerad a nebo problémy. Ale jinak je to ztráta času se bavit o sexu a s humorem k tomu..

Kepler

Určitě ne, je to významná a přirozená součást našeho života. Puritánství nadělá víc škody, než užitku.

Kelt

Ani ne. Je to téma jako každé jiné. A je třeba být informován. Když nepoznáš opačné pohlaví, tak to budeš dělat se zvířetem, s dítětem s mrtvolou a to je vše zakázané. A aby ses nemohl vymlouvat, že to nevíš, tak se můžeš na podobné věci ptát.

JežíšKristus

Sex a gender nemusí být tabu.
Co se tyče pohlavního styku, pak rozhodně, jinak to bude jen Sodoma Gomora!!!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mr. Marek

Alien: Žádné, nevidím důvod, aby bylo tabu. :)

da ny

Sonda do zdejších duší? :D
Takže, vlastně otázka k ničemu a na nic…

Mr. Marek

Proč k ničemu a na nic? Můzete uvést důvod, nebo zde posuzujete vhodnost otázek?