Tak jestli vám nic není, nebolí vás v krku, nemáte teploty, tak to je nenormální jestli máte angínu. Normální by to bylo, kdybyste byla zdravá.....
| 0 Nominace Nahlásit |
Může to být první dojem. Je možné, že tě v krku bolí, jen si to neuvědomuješ. Uvidíš, že během hodiny (pokud tedy opravdu tu angínu máš) ti začne být hůř.
| 0 Nominace Nahlásit |
Angína má inkubační dobu až 3 dny. Pokud si tedy myslíte, že jste ji mohla např. od někoho chytit, to, že ještě nemáte příznaky nemusí samo o sobě znamenat nic. Angína napadá krční mandle, pro kontrolu tedy můžete někoho nechat, aby zkontroloval, zda vypadají normálně nebo ne.
|
0
před 6045 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
nemusí to být angina způsobená klasickým původcem,což jsou
streptokoky.U nich je klasický obraz-teplota bolest u polk.,…
Ahginu způsobují i jiní původci i viry a plísně.Takže je to
možné.Hodně zdraví.
|
0
před 6032 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 3472 | |
| marci1 | 2023 | |
| annas | 2020 | |
| Kepler | 1902 | |
| mosoj | 1778 | |
| da ny | 1597 | |
| zjentek | 1293 | |
| elkon | 1142 | |
| hanulka11 | 1028 | |
| quentos | 963 |
| Děti a zdraví |
| Ženy a zdraví |
| Muži a zdraví |
| Nemoci |
| Fitness |
| Životospráva |
| Ostatní zdraví |