Makulka

měli jste někdy angínu i když vás nic nebolelo ?? já to asi teda mám

, protože mě nic neni neboli mě v krku nemam teploty atd. je to normalni ???

Nejlepší odpověď
anetadela1

Tak jestli vám nic není, nebolí vás v krku, nemáte teploty, tak to je nenormální jestli máte angínu. Normální by to bylo, kdybyste byla zdravá.....

Další odpovědi
Tombik

Může to být první dojem. Je možné, že tě v krku bolí, jen si to neuvědomuješ. Uvidíš, že během hodiny (pokud tedy opravdu tu angínu máš) ti začne být hůř.

LuciJe

Angína má inkubační dobu až 3 dny. Pokud si tedy myslíte, že jste ji mohla např. od někoho chytit, to, že ještě nemáte příznaky nemusí samo o sobě znamenat nic. Angína napadá krční mandle, pro kontrolu tedy můžete někoho nechat, aby zkontroloval, zda vypadají normálně nebo ne.

Petrysovna

nemusí to být angina způsobená klasickým původcem,což jsou streptokoky.U nich je klasický obraz-teplota bolest u polk.,…
Ahginu způsobují i jiní původci i viry a plísně.Takže je to možné.Hodně zdraví.