Nechápavé

Měkky tvaroh jak ho udelat jako dietni jidlo?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Existuje spousta diet, kterou máte na mysli? 🙂

http://www.di­etologie.cz/di­eta/dietni-system-pro-nemocnice-a-ve-zdravotnictvi.html

Další odpovědi
Dane

Pomazánka z Tofu

Ingredience:
1 tofu (natural, bylinkové, uzené, marinované…)
1 tvaroh
zelenina (nastrouhaná mrkev nebo okurka, kousky papriky…)
sůl, pepř

Tofu nastrouháme a smícháme s tvarohem a zeleninou. Ochutíme solí a pepřem. Lze přidat také sladkou papriku, chilli, dijonskou hořčici nebo salátové koření.

Další možné kombinace:

  • strouhaný sýr, sůl, pepř, pažitka, vejce
  • ředkvičky, sůl
  • pórek, jarní cibulka, nízkotučný sýr, sůl
  • křen, vlašské ořechy, sůl a pepř

Zdroj: http://www.nu­trisport.cz/no­vinky/zdrave-pokrmy--ktere-si-pripravime-z-tvarohu

marci1

Třeba tvarohovou pomazánku s pažitkou :
250 g měkkého tvarohu,
1 malá cibule,
bílý jogurt podle potřeby,
pažitka,
sůl.
Postup:
Měkký tvaroh našleháme s jogurtem do pěny. Vmícháme jemně nastrouhanou cibuli, pokrájenou pažitku a osolíme. Je dietní a také velmi vhodná pro děti. 🙂
Net

STUDENTKAEVA

S ovesnými vločkami a ovocem na snídani..nebo ho zněs i samotný..

kartar

Urob si šľahačku a vmiešaj ju do tvarohu,dochuť vanilkovým cukrom (nie medom).Terraz je sezóna ovocia: nejaké si zožeň a papaj ho s týmto krémom..:)

briketka10

Ha ha ha 😁

gagaga

a je plnotucny ? :)

  • iv-