22aa

Mě se ztratila baterie od thomsona whp3001 jméno výrobce baterek je shenzen fbtech co.ltd Nevíte kde na netu sehnat?

Dobrý den.
Prosím sháním baterky od shenzen fb tech 550 mAh v českém krámě.
Pokud to vemu od cizinců což se máma bojí tam chtějí kartu.
A bojím se že od jiného výrobce mi ty dobíječky nevezme a musím ty funkční sluchátka vyhodit a platit zbytečně pokutu za ničení přírody funkčníma věcma.
Prosím půjdou i baterky neoriginální (od jiného výrobce).
Děkuji.

Odpovědi
df

Aliexpress.com ale pokud se bojíte platit kartou, tak to bude problém

22aa

Já kvůli mojí mámě že se bojí platit kartou nebudu vyhazovat funkční sluchátka.
Co pak tu pokutu kradu?
Nepůjdu k neznámým blbcům z vězení za mříže za ničení přírody nebo jim dávat prachy za ničení přírody. To je lepší rozbít nebo koupit baterky.

22aa

Problém vyřešen. Našli jsme tu bouřku (baterii).
Byla zapadlá pod komodou v mém pokoji jak je televize.