Avatar uživatele
ReHu

Máte zkušenosti s w.w.levné-tonery.com?

Přišla mi nová náplň do tiskárny a nějak netiskne.
2 výtisky velmi slabě – neččitelné, pak už čisté stránky.
Doplňuji:
Laserová.
Co to je za nápad min. 20 znaků, když to není potřeba.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 0 před 3304 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jedna vlaštovka jaro nedělá. I kdyby byla kazeta vadná, neznamená to, že je vadná celá firma.
Co je to za kazetu? Jestli je i s válcem, tak tam je mezi nárdržkou a válcem pásek, který je nutné vytáhnout. Pak je dobré kazetou zatřepat, aby se prášek uvolnil. Promíchání prášku taky pomůže několikeré zapnutí a vypnutí tiskárny.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ReHu Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Roman71

Je inkoustová? Pokud ano, řešil jsem to tak, že jsem si vzal plastový kelímek od jogurtu, na dno nalil tak 5mm Ironu a ponořil trysky. Do druhého dne se trysky pročistí a cartidge opět tiskne.
Doplňuji:
Pomohlo to i v době, kdy jsem inkoustovou tiskárnu nechal stát třeba čtrnáct dní a pak nastal problém s prázdnými stránkami :)

Upravil/a: Roman71

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Zejména do ´lepších´ laserovek nedoporučuju alternativní tonery…
Z poslední doby – úspora na toneru cca 4 × 500,– Kč → výměna fotoválců za 4.800,–…
No – já to nedoporučuju ani u lepších inkoustů – u tiskáren za litr je to fuk…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
McArthur

Nepřímo zkušenost mám. Tiskárna letěla do šrotu díky zaměněnému čipu na cartridgi.

Doporučil bych si otestovat jednu značku alternativních náplní a té se držet. Nehledat nutně nejlevnější náplně, protože výsledek bývá, že jsou nejdražší.

U barevných laserových tiskáren bych doporučoval originály. Je to sice pekelně drahé, ale jak píše gecco, úspora na levné náplni se rovná ztrátě na fotoválci, který je podstatně dražší.

Pro majitele inkoustovek jsem vypozoroval, že Canon zřejmě dokáže rozlišit originální náplně od neoriginálních. Pokud někdo kupuje originály PGI520/CLI521, PGI525/CLI526 a další novější náplně s podobnou konstrukcí, tiskárna vydrží. Pokud si tam ale nacpe neoriginály, obvykle se po druhém roce provozu poroučí do šrotu. U nejlevnějších modelů je to jedno, ale u těch dražších se vyplatí investice do originálů.

Aneb jak řekl můj kamarád: „Když chce pán opičku, musí mít na banány.“

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ReHu

Zmátlo mě, že se 2 stránky vytiskly. I když velmi bídně.

před 3303 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

Hlada > děkuji. Bylo to tím páskem. Příště už budu vědět.

před 3303 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Roman71

ReHu, u laserové tiskárny je to jedno. Může stát na stole třeba půl roku a měla by normálně tisknout. Nesejde na tom, jestli vytiskne byť jen dva řádky textu, měla by fungovat tak jako tak. Ale jak tu bylo zmíněno, a to se mi stalo taky u tiskárny HP Laser Jet, zapomněl jsem na pásek, který uzavírá vstup prášku na válce. Divil jsem se tomu, že mi lezou z tiskárny čisté papíry.
Většinou ten pásek bývá označen někde na boku takovým krátkým praporkem oranžové nebo bílé barvy. Po vytažení pásku by mělo být vše v pohodě.

před 3304 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Roman71

Jinak já toner objednávám zde: http://www.to­ner4you.cz

před 3304 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek