ven.cik

Máte zkušenosti s trávícími enzymy ?

Jsem Ektomorf a po dlouhé době začínám zase cvičit, i když jsem cvičil intenzivně a pil po tréninku proteiny a přes den jsem sežral co mohl tak sem za půl roku nabral max 1–2kg i když síla se postupně o dost zvýšila, přečetl jsem pár článků a myslim že to stojí za zkoušku, takže bych potřeboval nějaké rady a osvědčené produkty..
Doplňuji:
Mě nejde o to bejt kulturista ale přibrat trochu na svalech, neříkám že jsem úplná kost, svaly mám ale ne takové jaké bych chtěl..:D

Nejlepší odpověď
mosoj

Trávícími enzymy se nepomůžeš.

http://www.vse­okulturistice­.cz/somatotyp-ektomorf_40
Doplňuji:
Tak to zkus. Kup si Wobenzym 800 tablet za cca 2500 Kč na necelé dva měsíce a uvidíš. Mně osobně dělá dobře ale za ty peníze ne ! Takovej účinek zase nemá a na přibírání už vůbec ne.

Další odpovědi
arygnoc

ektomorf je somatický typ, s tým nič neurobíte, proste skriňa z vás nebude.

svalovú hmotu síce nabrať môžete, ale do schwarzeneggra vám aj tak bude hodne chýbať – proste šľachovitý (i keď silný) budete stále.

Lorrien

Enzymy můžeš zkusit jíst s proteinovými nápoji, mělo by Ti to pomoci strávit více bílkovin a kalorií. Nevím, jestli mají na normální lidi stejný účinek jako na mě, ale já bych bez nich být nemohla (enzymy jsou u mě v těle nedostatkové zboží, ale mám je zase na předpis, takže ty Tvé by nemusely být tak účinné). Zkusit to můžeš, nikdo Ti neřekne, jak to dopadne, protože nevíme, jak je na tom Tvá slinivka, atd. :)