HZK

Máte zkušenosti s produktem Nadrain forte?

Mé děvče chce větší prsa a já shodou náhod našel v časopise Svět ženy přípravek Nadrain http://poprsi­.heureka.cz/sim­ply-you-nadrain-60-tablet/recenze/ Ovšem po zhlédnutí recenzí kde píší že to obsahuje něco pro dojnost krav a že to narušuje menstruační cyklus…Máte s tím dámy zkušenosti? Doporučil by někdo nebo naopak?

Nejlepší odpověď
ivzez

Máte-li svou dívku rád, přesvědčte ji,
že má prsa akorát,
a že nemá strkat peníze do nesmyslů!

Tyto prostředky jsou stejně „účinné“
jako prostředky „pro růst vlasů“,
„na hubnutí“, …

Další odpovědi
Agneta

No to je jak dělané pro naivní lidi, žijící z dávek:DDD
Třeba pro tetované prodavačky s malým příjmem:DDD
A ještě by měli nabízet vybělovací prášek, jako před 150 lety v Americe pro černochy:DDD