Avatar uživatele
Jackyn

Máte zkušenosti s MM reality?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli máte někdo nějaké zkušenosti s realitní kanceláří MM a hlavně teda s makléři. Já jsem na internetu našel v inzerci nádherný podkrovní byt, který nabízí právě MM reality a protože se po nějakém bytě poohlížíme, tak se ptám na vaše názory. Budu rád když mi dáte vědět.

Zajímavá 0 před 1722 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
cukrar

Dovedete si představit, kolik má M+M reality poboček a v těch pobočkách je mnoh omakléřů? A vy se ptáte na jednu pobočku a konkrétního makléře?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mileot

Tak ono je to asi makléř od makléře. My jsme prodávali s MM reality byt. Makléře jsem sami oslovili skrze doporučení od naší známé a všechno dopadlo dobře, takže ono je asi nejlepší zkusit to sám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Richien

Nám právník zkontroloval smlouvu kterou máme přes MM reality kvůli koupi bytu a vše je v pořádku. Zatím nemáme nic podepsaného, ale v příštím týdnu už jdeme dopilovat veškeré detaily a jdeme do toho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamilunka

jednou jsme přes m&m reality prodavali a bylo to všechno v pohodě, makléř je nás známý

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Memetto

Já se slečnou z M&M reality spolupracuji opakovaně. Její služby mi vyhovují maximálně. Od zajištění nájemníka až do podpisu smlouvy je vždy vše tak, jak má být.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kalydo

Pronajímáme byt už velmi dlouho. Vždy to bylo organizované super, s nájemníky nebyl nikdy problém. Máme šikovného realiťáka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jackyn

Děkuji za info. Já už jsem v týdnu toho makléře kontaktoval a budeme mít schůzku. Tak doufám, že budu mít štěstí jako vy, o ten byt mám velký zájem.

před 1707 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jackyn

Já jsem se neptal na jednoho konkretního, ale na to jakou zkušenost tady lidi celkově mají.

před 1707 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek