Jackyn

Máte zkušenosti s MM reality?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli máte někdo nějaké zkušenosti s realitní kanceláří MM a hlavně teda s makléři. Já jsem na internetu našel v inzerci nádherný podkrovní byt, který nabízí právě MM reality a protože se po nějakém bytě poohlížíme, tak se ptám na vaše názory. Budu rád když mi dáte vědět.

Odpovědi
cukrar

Dovedete si představit, kolik má M+M reality poboček a v těch pobočkách je mnoh omakléřů? A vy se ptáte na jednu pobočku a konkrétního makléře?

Mileot

Tak ono je to asi makléř od makléře. My jsme prodávali s MM reality byt. Makléře jsem sami oslovili skrze doporučení od naší známé a všechno dopadlo dobře, takže ono je asi nejlepší zkusit to sám.

Richien

Nám právník zkontroloval smlouvu kterou máme přes MM reality kvůli koupi bytu a vše je v pořádku. Zatím nemáme nic podepsaného, ale v příštím týdnu už jdeme dopilovat veškeré detaily a jdeme do toho.

Kamilunka

jednou jsme přes m&m reality prodavali a bylo to všechno v pohodě, makléř je nás známý

Memetto

Já se slečnou z M&M reality spolupracuji opakovaně. Její služby mi vyhovují maximálně. Od zajištění nájemníka až do podpisu smlouvy je vždy vše tak, jak má být.

Kalydo

Pronajímáme byt už velmi dlouho. Vždy to bylo organizované super, s nájemníky nebyl nikdy problém. Máme šikovného realiťáka.

Jackyn

Děkuji za info. Já už jsem v týdnu toho makléře kontaktoval a budeme mít schůzku. Tak doufám, že budu mít štěstí jako vy, o ten byt mám velký zájem.

Jackyn

Já jsem se neptal na jednoho konkretního, ale na to jakou zkušenost tady lidi celkově mají.