rujet

Máte zkušenosti s lékem Diclofenac AL Retard?

Nejlepší odpověď
anonym

Neber to, je to svinstvo, bolest to zažene, rozhodně ale nevyléčí. Budeš malátná, nervozní, náladová, bude ti zle od žaludku, dokud si na to nezvykneš, trvá to i několik dní, než si zvykneš a pak, když si na to zvykneš a budeš se klepat, když budeš mít v kapse poslední a bude pátek poledne, budeš i brečet, budeš mít bolesti několikrát větší, než když jsi s tím svinstvem začala, anebo to třeba budeš chvíli brát a jen zvracet a zvracet, půjdeš k doktorovi, že to je z toho moc zle, a on ti napíše jiný svinstvo a začne to znovu, nejdřív ti bude zle, budeš se motat, budeš ospalá, ale spát nebudeš moct, nebo se budeš jen celou noc budit, potit a brečet bez důvodu a pak, až si na to zvykneš, po pár letech půjdeš pro další, jako každý měsíc a doktor ti řekne, že s tím musíš už přestat, nebo půjdeš na detox a budeš si připadat jako poslední špinavej feťák. A to jsem si nevymyslela, to jsem zažila, všechny bolesti lékaři léčí jen práškama, když nefungují, no tak daj jiný a pak další a další, pak si připadáš jako laboratorní potkan. Pořád jen něco zkouší a bez výsledku
Neber to, zničíš si krom psychiky i játra, ledviny, srdce, střeva…radši se kousni do ruky, až začnou bolesti, rozhodně ti to míň ublíží.
Anebo (a to by mohl být důvod k dalšímu zamyšlení), začít pořádně jíst, cvičit, myslet…

Další odpovědi
mosoj

Všeho s mírou. Ale proč trpět.

talka

Samba-nestraš!
Nevím proti jaké bolesti nebo bolestem ho bereš – nárazovým nebo dlouhodobým. Já jsem ho vzala občas při bolesti páteře. Když jsem ho chtěla znovu (po využívání po delší době) předepsat, bylo mi řečeno, že je (myslím?!) v přezkoušení a dal mi doktor Dolminu. Ale NIKDY jsem po něm neměla žádné vedlejší účinky.

setapouch

Ne.

Jita Vava

Ano. Nějaký zázračný účinek jsem ale nezaznamenala. Na druhou stranu ani nějaké výrazné nežádoucí účinky.

anonym

talka tenhle prášek se nebere jen tak někdy, ten se nasadí a bere se pořád, jakýpak strašení, je to tak, až to budeš brát pět a víc let, pochopíš to