Máte zkušenosti s GPS navigací na kolo? Doporučili byste mi nějakou?

Ideální by bylo kdyby zaznamenávala trasu a ta se dala přenést do počítače.

Nejlepší odpověď
mosoj

Jakákoliv turistická od Garminu s turistickou mapou TOPO czech3. Je důležité aby byla na tužkové aku, aby se daly během používání vyměňovat, ale i tak mají velkou výdrž ( až 16 hod). Turistická mapa TOPO czech 3 je výborná a zatím bezkonkurenční.
V počítači je program MapSource z kterého se
mapy do GPS nahrávají a zpět se přenáší projeté trasy. V MapSource si můžete i trasu naplánovat a potom přenést do GPS. Je to daleko přehlednější než v malé GPS.

Ten přenos tras umí i autonavigace Garmin Nuvi 200–205 – 255, ale je to horší s výdrží aku (tak 3 hod) a aku nejsou výměnné. Pak přichází jenom nějaká forma dobíjení v terénu.