Lenjička

Máte zkušenosti s cestou do Indie?

Ahoj, rádi bychom příští rok odjeli (tou dobou už s manželem) na dva měsíce do Indie. Co všechno je potřeba dopředu zařídit? Co nás může překvapit? A kde sehnat levné a přesto alespoň trochu bezpečné ubytování? Děkuji moc za všechny odpovědi 🙂

Nejlepší odpověď
RQLM

Já zatím ne, ale moc Tě miluju, miláčku :-*

Další odpovědi
greycell

na cestovatelských forech, např.viz.níže, se dají sehnat cenné info.

Zdroj: http://www.hed­vabnastezka.cz/dis­kuse/cestovani-po-jizni-asii/indie-na-vlastni-pest?id=49082