hippeace

Máte zkušenost se střediskem výchovné péče Dyáda?

Snažila jsem se najít recenze, ale bohužel nenalezla jsem ani jeden jediný názor. Vydím to v podstatě jako psychiatrii pro děti a vím jak se v některých takových zařízeních pro dospělé k lidem chovají a ráda bych se vyvarovala tomu aby syn mé známé měl ještě větší problémy než má teď.

Odpovědi
ivzez

S Dyádou zkušenost nemám, ale mám zkušenost
s jinými podobnými zařízeními v jiných místech.
O psychiatrii pro děti nejde, ale někdy je potřebná
i spolupráce s psychologem a/nebo psychiatrem.

Recenze podle mne nenajdete, protože kladné asi neexistují
a záporné si podle mne dovolí zveřejnit málokdo.

Možná by Vás mohla zajímat diplomová práce
Hany Smákové (2006, MUNI, Katedra speciální pedagogiky)
„Specifika práce ve střediscích výchovné péče“

Teoretická část (DOC, 140 kB): https://is.mu­ni.cz/th/u7y5n­/Teoreticka_cas­t.doc

Praktická část (PDF, 782 kB) se věnuje právě Dyádě: https://is.mu­ni.cz/th/15281­1/pedf_m/Prak­ticka_cast.pdf