alvin

Máte se dneska dobře, nebo jste ráno vykročili levou nohou?

Snad se to tak říká: Vykročit levou nohou:DD

Nejlepší odpověď
Elk

Díky, mám se dobře – tzn za 3. Jsem malinko nastydlý, ale po práci jsem byl v lese s dojmem, že něco najdu. Povedli se 2 kotrče, 2 hřiby hnědé alias poddubáky, 2 strmělky mlženky, pár václavek, lakovky ametystové a jinak nic, ale snad hezké fotky a nádherná procházka.
Teda, řeknu vám B + J – vy jste veselá dvojka! Ale je to fajn, alespon se tady člověk občas nenudí.
Slyšeli jste to, jak blondýna přišla domů, v ruce psí exkrement a hned vyletí na manžela: Vidíš to?
Tohleto jsem málem vyšlápla…!

Další odpovědi
lexx

dneska jsem měl sice dovču bo mně předělávali elektřinu v bytě a když jsem viděl ten borděl tak raděj šel do hospody, pak mi KB nelogicky a bez upozornění zablokovala výběr z bankomatu a neměl jsem řemeslníka jak zaplatit, hotovost v takové výši doma nedržím, to byl poslední argument a signál pro přechod k jiné konkurenční bance, dareby a loupežníky z komerčky již podporovat nechci a nebudu

anonym

Mám se skvěle,díky za optání.
No koukám,že Barboš jede svou ligu v reálném socialismu,jen to nechápu.
Komu dnes říká něco /kupředu levá/,já na rozdíl od něho pracuji a musím ho živit,zatímco on tu prudí za nemocenskou a ještě se tím baví.

anonym

Kupředu levá, kupředu levá, zpátky ni krok…

Já se mám skvěle, jen mi chyběli otázky, odpovědi a diskuze od mého (ne)oblíbeného… Ale jakmile se vrátil z práce, a on hned šupky dupky na odpovedi.cz a hned je veselo.

Už jsem ti na to téma, to že mě živíš odpovídal a tak ti odpovídám podruhé. Víš, co to je „solidarita“? Asi ne, protože bys měl vědět, že pokud jsem byl pracovně činný, „PRACOVAL“ jsem na i Tvé rodiče, aby měli důchod. Ten, který takto vyčítá, to nemá v hlavě v pořádku.

Děda Louda

Obé.

Drap

Netuším vůbec kterou nohou jsem vykročil, ale pokud bych to měl hodnotit, tak dnešní den byl příjemný a úspěšný.