pája139

Máte respekt k vegeteriánů? pokud ano z jakého důvodu?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Respektuju je – jejich rozhodnutí – ale proč bych – u všech všudy, měl pociťovat respekt k vegetariánům???
Vegetariánství není nic obecně prospěšného, nic obdivuhodného, nic výjimečného.
Podobně necítím respekt k (ne)konzumentům masa, alkoholu, kávy, čaje, tabáku… Každý si (ne)kazí zdraví podle svého, ne?
😉

Další odpovědi
marci1

Ne

Respekt rozhodně ne. Respekt je něco jako úcta. Spíše jsem tolerantní. Ať si každý jí co chce.

Shady

Ano

Doplňuji:
Respektuju je, protože sám bych asi maso přestat jíst nedokázal.Je to ohavné v jakých podmínkách se zvířata chovají.Když by měl každý zabít zvíře které pak sní tak by bylo vegetariánů více.

bolak

Ne

A cítíš respekt ty ke mně, za to že nejím houby?

Nerevarin

Ano

Beer4Real

Ne

Araxis

Ne

dudu

Ne

cynique

Ne

Doplňuji:
Opovrhuji nimi.
A vůbec, co je to za hloupou otázku?

AndreiRanger

Ne

Respektuji jejich rozhodnutí, nikoli je samotné.

brillant

Ne

honza19hk

Ne

gaja

Ano

Doplňuji:
respekt v tom smyslu že jim nenavařím masové hody když je pozvu na oběd a vím to o nich že jsou nemasový…
sama jsem byla přes 10let vege..až teď s manželem si někdy maso dám tak vím jaké to je..

tatanka

Ano

Doplňuji:
Můj syn je vegetarian až vegan

rigormortis

Co to je za blbou otázku?
Respektuju lidi, co si respekt zaslouží bez ohledu na to co jí, nebo jakou mají barvu či názor na svět nebo čemu věří.

arygnoc

asi taký, ako k homosexuálom.

viem že sú, pokiaľ sa mi nevnucujú, nevadia mi.

jedno i druhé (v akejkoľvek forme) považujem za výstrednosť.