ThePastrana

Mate radi USA? Proc ano, proc ne? *ThePastrana

Nejlepší odpověď
slad08

V USA se odehrává veškerá budoucnost (jak ekonomická tak i naše vlastní), ale postupem času se do čela světové ekonomiky bude dostávat Čína.
Jednou bych se chtěl do USA podívat na trochu odlišný způsob života. Možná, že Američani zase touží se podívat za námi do ČR.

Další odpovědi
Bobmarley

Nádherná země, směs kultur všech druhů. A záruka relativního klidu v Evropě :)

EDIT: Proč je tahle otázka v kategorii Jižní Amerika?!?

Ar

Nafoukanější a hloupější rádoby „národ“ na planetě těžko člověk najde.