petr77

Máte někdo zkušenosti se získáním dárku zdarma, viz tyto stránky: http://gifts.ku­dosnetwork.co­.uk/

Přišel někomu dárek zdarma?

Nejlepší odpověď
Bedy

Podvod jak vyšitý. Kdo Vám co dá dnes zadarmo? Nikdo.
Pokud už Vám něco pošlou, tak brzo čekejte další zásilku se složenkou na nemalou částku.

Další odpovědi
Tryphena

To mi připomíná ty FB stránky, které slibují nevímco, když pozvete všechny přátele a pak to stejně nefunguje a stránka nereaguje. Nikdo mi nepošle drahý dárek jenom za to, že tam přivedu 20 lidí – jestli to dobře chápu. A těm 20 lidem to samé. To by museli ty telefony tahat z klobouku.
Nejspíš budou chtít poplatek za registraci, nebo jen nasbírají údaje a nikdo nikomu nic nepošle.

terry

Dárek je vždy zdarma, jinak by to nebyl dárek.
A pokud to někdo avízuje, nebude to zadarmo. Přinejmenším za to bude mít získaný kontakt a údaje.