Milka 1

Máte někdo zkušenosti s modememZyXEL? Mám ho jen krátce a dost se přehřívá, když je přehřátý tak vypadává. děkuji

Odpovědi
Tom.Noddy

Zyxel nebrat!!! Vystřídal jsem 2 typy (od O2) a věčně to padalo. 3–5 x denně restart. Teď mám Huawei a zatím spokojenost nade vše. A samotní technici od 02, kteří u mně byli 3×, říkali, že jsou to „šunty“

aramah

Mám ho a můžu si na něm uvařit kafe,ptala jsem se přímo v obchodě a byla jsem ujištěna že je to normální.

Frajirek2000

Sám jeden doma mám a je to úplná hrůza !
Jak už tu psali 3× denně vypadává,
jednou za půl roku ho musíme vyměnit.
A navíc stál dost peněz na to aby nefungoval.

Evuše

Já mám u babičky taky modem ZyXEL, sice se přehřívá, ale ještě nikdy mi nevypadl.