Belatrix

Máte někdo zkušenosti s kokosovou vodou?

Opravdu je tak výborná pro hydrataci těla, nebo při hubnutí? A co chuť..? Stojí za to si ji objednávat, případně poradíte mi nějaký dobrý internetový obchod a třeba i jiné, méně populární nápoje na podobné bázi? Děkuji mnohokrát.

Nejlepší odpověď
anonym

Chuť je příjemná – pokud máš ráda chuť kokosových ořechů (je jen jemnější).
Ale nic převratného od ní nečekej – jde jen o marketingovou masáž prodejců…
😉
Pokud ji budeš chtít vyzkoušet, kupuj si zásadně čerstvou (nepasterovanou) a nikoli z koncentrátu (ta má přínos výrazně nižší až nulový).