Renikled

Máte někdo zkušenosti s elektrickým skateboardem? je to vhodný dárek pro dítě?

Odpovědi
Alesh

Dítě si nemá vozit zadek, ale sportovat, čili skateboard jo, ale normální neelektrický!!!

Broukk

Já jezdím na elektrickém skateboardu, je to paráda, když chci někam, kde nepotřebuji dorazit moc upocená.

anonym

Elektrická koloběžka je praktičtější a pro dítě méně riziková protože v kritických situacích (nečekaná nerovnost terénu) dává mnohem lepší šance udržet se na kolečkách a neskončit hned na ústech. Pokud ale plánuje jezdit jen na opečovaných drahách skejt parku, tento argument zřejmě nehraje velkou roli.

Petraslánská

A kdo ten elektrický skateboard prodává? jak daleko to dojede? kolik to tak stojí?

Petrovskalui

Já ho kupovala na narozeniny pro syna, byl z něho opravdu nadšený https://www.in­motionczech.cz/k1