Kroupič

Máte někdo zkušenosti s DMAE??? Špatné nebo dobré?

Doplňuji:
A brali jste to? Ono se to totiž dávkuje v prášcích ne?

Nejlepší odpověď
arygnoc

čokoľvek prírodného doporučované v tabletkách najmä alternatívnou a prírodnou či celostnou medicínou (na ktorej vš sa tieto odbory medicíny vyučujú?) pokladám za škodlivé a nebezpečné – a to ako pre zdravie, zdravý rozum, tak i pre peňaženku.

;-Q

Další odpovědi
Malineli

Dobrý den, ano zkušenosti s tímto přípravkem mám. Zakoupila jsem ho z důvodu sychru na maturitu.
Začala jsem užívat denně 1 tabletku.(Chuťově je to mimochodem senzační :D) Výsledky se dostavili asi do 2 dnů a myslím že placebo to rozhodně nebylo. Problém ovšem nastal po dobrání balení. Nedostala jsem se asi 1 týden do lékárny a přišlo mi, že mi to nějak nespíná. Běžné každodenní problémy mi trvalo řešit dvakrát delší dobu, logické věci se zdáli nelogickými.
Je ovšem možné, že tento lék působí individuálně.
Hezký večer.
Doplňuji:
Asi takhle, dobrý sluha a potom zlý pán.