.,.,.,.--§§,

Máte někdo zkušenosti s Antivirus Free 6.2?

Máte nějaké zkušenosti s Antivirus Free 6.2. Platí se za něj něco, nebo je úplně zadarmo?
Doplňuji:
Antivirus Free 6.2_for Android

Nejlepší odpověď
Bedy

Podle recenzí na Google Play vypadá celkem solidně, já bych se nebál do něj jít. A měl by být zdarma, podle toho, co je napsáno na Google Play.

Možná bych uvažoval nad nějakou osvědčenou značku, přecejenom tam je taková záruka kvality – víte co čekat…
Myslím si, že asi v této oblasti je špičkou avast! Free, protože ve verzi zdarma nabídne to, co nabízí konkurence v placených verzích (například firewall).