lucinka2001

Máte někdo zkušenost s pálením intimních oblastí?

Dobrý den, již 14 dní mě trápí pálení a svědění vagíny. Neni to neustále, ale pouze obcas. Nejhorší je to, kdyz potrebuju curat. Obcas mam pocit, ze potrebuji, ale pak je to jen par kapek. Obcas o tom ani nevim a obcas je to velmi neprijemne. Nemam skoro zadny vytok. Pouzivala jsem Jenamazol, ale ten nezabral. Nevite o co muze jit a jak to vylecit doma? Mate někdo zkušenost?

Nejlepší odpověď
elkon

Nechápu, že s takovými problémy a tak dlouho nejdete na gynekologii. Tak se rozumný člověk nechová.

Další odpovědi
briketka10

Doma nic nevyléčíš. Máš zřejmě zánět močového měchýře.
Objednej se ke svému obvodnímu ten Tě pošle na urologii.
Není to nic hrozného.
Nechápu, že trpíš už 14 dní.

Drap

Jsou věci, s kterými si bez odborníka neporadíš.

anonym

Nejsem sice žena, ale pokud to pálení přetrvává (byť i občasné), není od věci to prokonzultovat s gynekologem jakožto odborníkem.