bolak

Máte někdo zkušenost s krádeží na Paypal?

Asi před třemi hodinami se mi objevily 3 transakce na Paypalu, přesto že jsem nic neodesílal. Někdo si prostě něco (nejspíš z číny) objednal přes můj účet, dodací adresa je někam do Kosova, už se vám u Paypal někdy něco podobnýho stalo? Vrátí mi Paypal prachy?

Odpovědi
anonym

Zkušenosti nemám,je to server,kde bys měl dát mailovou adresu k dispozici,ty přesuny peněz jsou nastaveny v platebním systému.
Doufám,že nemyslíš nějakou transakci vůči vložení peněz na Pay pal z tipáče?

bolak

Jugar: néé.. někdo se mi prostě asi naboural na účet, přidal tam svý adresy jako že jsou moje a objednal si za mý prachy nějaký zboží, což mně překvapilo protože mám dost složitý heslo složený z neexistujícího slova, čísel a speciálních znaků, na počítači mám 3 firewally, antimalware, antiadware a další anti-věci, takže fakt záhada..

každopádně už se to řeší s paypal a pro jistotu jsem ještě obeslal ty obchody kde si to objednával, že jsou to kradený prachy a ať ty transakce koukaj zrušit, protože u každý transakce je i e-mailový adresa toho shopu což si ten blbeček asi neuvědomil, tak jsem zvědavej 🙂

bolak

tak všechno vrátili, jsou to slušňáci :)