Arai

Jaki je podla vas najskodlivejsi virus?

Dobry den zaujimalo by ma aki je podla vas najskodlivejsi virus/aky ste mali v pocitaci

Dakujem

Odpovědi
Zbynas

Nikdy jsem nepřišel na název toho viru, ale mazal mi soubory, nejdřív jen videa, hudbu, později pak aplikace a nakonec části systému. Žádný antivir si neporadil, nezbývalo, než formát a reinstall woken.

geekocz

Nevím přesné jméno, ale dal jsem mu jméno „Zeman“. V podstatě mi vyskočilo okno prohlížeče, ze kterého se na mě šklebil náš drahý pan prezident a hláška policie ČR. Žádně příznaky jsem ale nepozoroval, nechal jsem počítač projet Avastem (trvalo to nějakou tu hodinku) a žádné příznaky se neukázaly.

www

Sice jsem nic závažného v PC neměl, ale podle mého názoru jsou nejnebezpečnější šmejdi (malware ap.), co posléze umožní různým způsobem zneužití přihlašovacích údajů k odčerpání financí, krádeže firemních technologií, atd.

msi

Trojský kůň.

huxa

Chřipka