Máte někdo zkušenost s koupí kdysi bouraného auta?

Mám možnost koupit auto, které bylo bourané před 7 lety. Bylo spraveno v autorizovaném servise a dalších 7 let nemělo záznam o opravě. Šli byste do toho?

Nejlepší odpověď
mosoj

Pokud je to cenově výhodné tak klidně.
Před koupí bych ale nechal zkontrolovat celou geometrii ( ne jenom přední) náprav.
Pokud by byla v pořádku není o čem, zejména když auto jezdí dalších sedm let.

V roce 1998 jsem koupil auto které bylo po najetí 1700 km ! bouráno dosti velkým způsobem na předek ( blatníky, čelo, světla, kapota, chladič a přístrojová deska kterou rozbil neupoutaný spolujezdec) . Auto bylo opravené ( novými díly) a bylo 1 rok staré s najetými 2500 km. Cena byla 50 % nové ceny !

Auto mám do dnes ( nyní ho používám jako zimní auto ). Má najeto 205 000 km a mimo běžné údržby nebyla žádná porucha. Do běžné údržby počítám i výměnu tlumičů a zadního dílu výfuku a předních brzdových kotoučů.

Další odpovědi
terry

Hlavně jde o to co by bourané, jak hodně a také jak kvalitně bylo vše opraveno.
Já bourané auto koupila, ale bylo mi to zatajeno a zjistila jsem vše až po delší době, kdy mi začaly vrzat dveře a do auta zatékalo.

Andělé

Také jako terry mi bylo při koupi auta zatajeno,že bylo bourané. Opravené bylo ale perfektně,byla jsem s ním moc spokojená,až bohužel do té doby,než jsem ho nabourala sama..(na namrzlé vozovce)

Jikra

Já dopad jako -terry- a -Andělé- taky zatajená řacha (na přední roh).Nicméně Felda mi již skoro deset let slouží k plné spokojenosti.Ku­poval sem jí od majitele autoservisu byla na něj napsaná a tak si asi dali na opravě záležet. A jak píše -mosoj- nechat řádně zkontrolovat.

venkovan

Zadarmo ano.
Ale co to znamená bourané a opravené. Jinými slovy co bylo opraveno a vyměněno.

aktusim

byl to predni naraznik a svetla, bok…rovnani na stolici, ale pak s tim najel dalších 40 tis. a nic. 2005 za 99 tis.