david22

Máte někdo zkušenost s dioptrickými plaveckými brýlemi ?

Doplňuji:
Tak co – máte, nebo nemáte ?

Odpovědi
lukas.zmizik

kamarád si udělal dioptrické brýle přehozením sklíček po domácku z klasických brýlí a půčil mě to a já pod vodou viděl celý bazén, je to super…
Doplňuji:
a to samozřejmě za předpokladu, že normálně brýle nenosím…ale voda je jako optický člen

lemur

mám už druhé. mám pět dioptrií. bez brýlí jsem byl u vody jako skoroslepec. s dioptrickými je to fajn. první vydržely cca čtyři roky. pak už byly poškrábané průhledy. tak jsem koupil další.
koupil jsem je u firmy rosco sport, vestec u prahy. cena kolem 660,–. ty peníze za to stály. brýle se dají složit z různých dioptrií na každém oku.