JájsemRaibek

Máte nějaký rituál, když jdete večer spát?

Třeba jestli se díváte pod postel, jestli tam není bubák apod.
☁️ ☀️ ☁️ ✈️ ☁️ ☁️

Nejlepší odpověď
da ny

Jj, nařídím budíka, poděkuji vesmírnému computeru za prima den :D
Odpojím se od všeho negativního..... a už jsem v limbu ;)

Další odpovědi
gecco

Pokud mám zapnutou televizi, nastavím časovač…
😉

jmhad

Dřív jsem si vrznul, alespoň jednou. Teď už jen vzpomínám

lexx

vyčůrat, pomodlit a udělat bilanci dne: jak jsem byl dneska komu užitečný ? co udělal dobrého a co špatného ?

klumprt

Naleju se a napíšu pár odpovědí na Odpovědi.cz. 🙂

RyuzakiKate

Namažu si rty heřmánkovou mastičkou, nastavím si budík a přečtu si pár posledních milých přijatých zpráv :)

quentos

Od jisté doby hodinu před spaním vypnu PC. Raději večer strávím s milou knihou.

ReHu

Pohladím pejsky, přešoupnu kočky z postele mimo peřinu a popřeju pěknou dobrou noc do nebíčka těm, kteří už tu se mnou nejsou.

A nastavím sleep v telce 🙂

Klaproth

Dávám si frťánka.

nosahosa

Ano, strčím mobil do nabíječky. :)

zjentek

mám toho teď vypálenýho fakt hodně, takže si každej večír na flaškách zarýsuju hladiny, abych zejtra nepřestřelil.
Jugar, než ty uvidíš pořádnýho bubáka, tak já budu mít fusy na zem.
jmhad- tak to bych si raděj zaktualizoval fotoavatara ;)

anonym

Ano, zkontroluji Jugarem smazané příspěvky, kouknu, jak mu neustále přibývají body a teprve jdu spokojeně spááááá

led

1 – Osobná hygiena
2 – pohodlne sa uložím do postele (nie vždy, niekedy je to v sedacej polohe)
3 – zavriem oči (neviem prečo, ale pri spaní mám zavreté oči)
A vy?

Emefej

Přemlouvám psa aby mě pustil na mé místo v posteli. Pak to vzdám a jdu spát do obýváku.

anonym

Jojo,jdu s pískem a pak vyčistim kusadla,pak padnu.
Na bubáky ještě nevěřím.
A to ani nevěřím v alkáče Zjentka.

Šidlo

bubákov je dosť vo večerných správach.....

pch…hygiena? čítanie?