nyjono

Máte nějaké zkušenosti s kočičími fontánkami? Kterou byste mi doporučili? 2 kočky, trvale indoor.

Je jich celkem velký výběr a různé systémy tekoucí vody a nevím, kterou vybrat.
Odkaz je jen na jednoho prodejce.
Díky.

http://www.bi­tiba.cz/shop/do­plnky_potreby_pro_koc­ky/fontanky_krmit­ka/fontany

Nejlepší odpověď
dejavu

Měla jsem tu keramickou Lucky Kitty, ale tu bych ti nedoporučovala, hodně se to zanášelo vodním kamenem a z té trubičky to bylo obtížně vyčistitelné. S ostatními nemám zkušenost, ale raději bych volila nějakou s filtrem.
Kočka ji ale milovala, opravdu víc pak pila, i ji ráda pozorovala.
Fontánku ale musíš často čistit, nejlépe denně nebo aspoň obden, voda sice vypadá dobře, ale vevnitř se nachytaly vždy rychle nečistoty a se zmnoženými bacily v nich hrozí zažívací problémy u kočky.