Máme několik půjček a rádi by jsme si půjčili větší a všechny je zaplatili

Dobrý den,
máme několik půjček a rádi by jsme si půjčili větší půjčku a všechny je ostatní zaplatili. Problém je, že nám teď nikde nechtějí půjčit. Pokud by jsme si půjčili asi 70 000 Kč, mohly by jsme všechny ostatní v klidu doplatit a z výplat by jsme ušetřili dost peněz. Je tu ještě nějaké jiné řešení?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
hanulka11

pro vás by bylo asi nejlepší řešení konsolidace půjček

http://pujcku­.net/konsolida­ce-pujcek

Další odpovědi
venkovan

Jsou banky které nabízejí spojení půjček. některé, že převezmou závazky u jiných bank. Ale v takovém případě rady přes internet na podobných stránkách jako jsou Odpovědi je velmi malý prostor.
To je třeba znát celou rodinnou finanční situaci, najít nejen jak půjčky zplácet, ale kde v rodiném rozpočtu naprosto natvrdo začít šetřit, protože v takové situaci musí být i alternativa pro případ, že se sníží s ohledem na přicházející ekonomickou, evropskou krizi i rodinný příjem.
Jinak půjčky vytloukat půjčkami bez důsledné ekonomické rozvahy je celkem velké riziko.

Drap

Jedibně najít finabčního poradce který půjšky sjednotí, a zařídí dakší úvěr. Ale pozor, nejste daleko od finanbční pasti.

kropitko

Škoda, že nepíšete z jakého důvodu vám nechtějí půjčit.

  1. nemáte dostatečný příjem
  2. máte záznam v registrech

Zkuste to např. tady:
http://www.zlata-pujcka.cz/
http://www.soukrome-pujcky.com/za­dost/formular­.php?p=03

Jsou i další, zadejte si do vyhledavače půjčka bez příjmu a registru a vyhledávejte a ptejte se. Hlavně pozor na úroky, aby jste nakonec neplatili víc, než za dosavadní půjčky.

Děda Louda

Vaše uvažované řešení je cestou do pekel. Najděte si bankovní dům, jenž bude ochoten vám půjčky konsolidovat.

pokazdejinak

pro konsolidaci platí víc podmínek, ale jedna je taková hlavní – nesmíte být se žádnou ze stávajících půjček pozadu se splácením! jestli se vám už přihodilo, že jste nějakou splátku nestihli poslat včas, budete mít s konsolidací problém – nejdřív dohnat zpoždění a slibovat, že už se to nestane

jděte to každopádně řešit do banky – docela vstřícná bývá UniCredit a nebo spořitelna, hlavně se neupisujte za mastný poplatek nějaké pochybné společnosti, která se smluvně zaváže, že „vyvine úsilí“ získat půjčku… tahle formulace znamená, že se budou snažit, ale když se jim to nepovede, je to váš problém a poplatek nevrací! bacha na to… držím palce :)

tuCZek

Pokud vam nechteji vyjit vstric oficialni bank.spol.,tak uz asi nikdo. Konsolidacni spolecnosti vetsinou pekne povidaji a v drtive vetsine vas privedou jen do jeste vetsiho maleru.
Opravdu je lepsi zajit do banky a otevrene s nimi probrat problem.
Penize vam do rukou nedaji,jen preberou pohledavky ktere formou pujcky splacite.