Avatar uživatele
briketka10

Mám vykastrovaného kocourka, čůrá tak, že hrabe do mechu nebo trávy a dřepne si, ale

několikrát jsem ho načapala, jak očuchává keř a břečťan a označkoval je, zvedl ocas a na všechny strany to šlo, akorát to tak nepáchne.Viděla jsem i jiného kocourka dělat to samé.Je to normální?
Doplňuji:
vím, že se nemůžou rozmnožovat po kastraci, nemám prvního kocourka ani kočku, ale s tímto jsem se setkala poprvé..
byl kastrovaný v necelém roce jako koťě kvůli sousedovi, co si myslel, že mu chodil na ptáky co choval..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap, zzzzz před 4534 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Zcela normální. Po kastraci se nemůže rozmnožovat, ale pořád je to kocour.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Ano, je to normální, kastrátům moč nepáchne a kolik neznačkují (označují svoje teritorium). Někteří kastráti neznačkují vůbec.
Zkušenost

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
AnnaH

Nadledviny vylučují hormon téměř shodný s testosteronem, pokud by vám kocouřák značkoval i po kastraci (nutno ověřit, zda byl řádně vykastrován – někdy je varle v břiše a při kastraci se neodstraní) bylo by vhodné použít tzv, kastrační čip.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
admiralka1

Určitě je to normální já mám to samé a také jsem se po prvé divila ale už to vím.tak se hlavně neboj!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata