Kacka28

Mám strašně suchou pokožku kolem rtů a začaly se mi dělat opary čím to může být? Děkuji za radu

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si pročíst víc o oparech v odkazu – asi na 5 stránkách.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=opary

Opět opakuj své zkušenosti a připomínám, že nikoho nepřesvědčuji.

.Léčím se alternativní medicínou, která vychází z čínské medicíny.
Vím tedy, , že je třeba, abyste detoxikovala tlusté střevo.

Tlusté střevo je totiž největším orgánem naší imunity. Viry herpes čekají na každou příležitost, kdy je organismus oslabený, a vyrazí se jako opar na rtu,. Často i jako pásový opar, který je mnohem horší. apod. . .

Právě na podzim a v zimě je nejlepším prostředkem na očistu střeva kysané zelí.

Další prostředky, jak tllusté střevo vyčist a podpořit jeho činno, najdete v odkazu.

http://www.zij­mesvujzivot.cz/zdra­vi/2013/11/26/pro­sinec-tluste-strevo/

Další odpovědi
Banán88

opary zpusobuji tzv herpesviry, ty mame v tele stale, ovsem aktivuji se k cinnosti oslabenim organismu.. unava, stres, lehke nachlazeni..