hichkv

mam si koupit psv (playstation vita) nebo nintendo 3ds

mam si za vysvedceni psv nebo n3ds
(napiste vyhody nevyhody)

Odpovědi
HakitoCZ

Moje osobní zkušenost je taková, že Nintendo vyrobilo novou verzi DS akorát s iluzí 3D.
Mě osobně se to moc nelíbí, připadá mi to strašně umělé.
PSV má dotykový displej a zezadu celou plochu. Ktomu daleko lepší grafiku her a celkově je na tom s HW lépe.
Rozhodně bych investoval raději do PSV protože je to úplně něco jiného. Jakoby si dal páku Joker s Hulkem. Jasně, Joker je fajn, ale na Hulka fakt nemá. :D
Hakito

hichkv

nintendo 3ds ma i:ar games,qr code.mii.face raders ,,,,,,,,,,,,,

hichkv

oprava:mam si za vysvedceni KOUPIT psv nebo n3ds