Harry_cz

Mám satelit na 2 tv

Mám satelit na dvě družice a dvě televize. Pokud druhou tv propojím přes přijímač nelze koukat na televizích na různé programy. A pokud ho propojím napřímo nemohu na druhém přijímači naladit novu. Čím to je? poskytovatel služeb je cslink. Díky Harry

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Musíte mít LBN (konvertor) se dvěma výstupy (twin) a z každého vést přímo kabel do satelitního přijímače nebo přímo do TV, pokud satelitní přijímač obsahuje.

Pokud máte nějaký monoblok (LBN pro 2 družice), tak tam sice 2 výstupy jsou, ale každý z jiné družice. Jedna z pozice 19,5 a druhá z družice 23,5.

Další odpovědi
Jikra

Něco na toto téma je na této adrese.

Zdroj: http://www.pa­rabola.cz/abc/za­pojeni_sat2/