Avatar uživatele
kvik33

Když mám poloprázdnou e-mailovou schránku jak zařídit, abych dostával víc zpráv. Kdo vám posílá newslettery?

Mám poloprázdnou e-mailovou schránku

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat,která firma posílá nejvíc newsletter.Klidně i spam.Nemám co číst kromě registrací a úřadů.(E-mail mám cca 1,5roku.)
Kdo posílá newsletter vám?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1801 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
hippeace

pokud vám jde o zaplnění schránky bez užitečných informací, doporučuju emailingy (peníze za proklik emailu) dle firmy chodí i 5 denně. Jinak newsletter dnes nabízí každý druhý web, stačí napsat do vyhledávače vaše zájmy a pak jen proklikat nalezené weby a naházet jim svůj mail (většinou bývá newsletter v patičkách webu).
Příklad z mého mailu zajímám se o focení – web milujemefotogra­fii.cz mi zasíla maily

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
yuko

Za rok se zeptáš, jak to udělat, aby těch reklamních zpráv neposílali tolik. Navštiv stránky, které Tě zajímají, různé magazíny nebo e-shopy, soutěže, zaregistruj se tam, dej souhlas k zasílání newsletteru. Uvidíš, jak dlouho Tě to bavit. Někteří posílají maily denně. Ale dvakrát měř a jednou řež. Ale odhlásit je můžeš kdykoliv.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Mně chodí jediný → od firmy Tympánum.
Posílá v něm odkazy na audioBook.

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pokud máte zájem o spam (kuriózní potřeba) stačí jen svou email adresu uvádět všude možně na webu, kde ji snadno najdou automatizované crawlery a vypnout antispamový filtr pokud jej používáte … brzy se váš email dostane do rozsáhlých databází které jsou na prodej na darknetu a odsud už zbývá krůček k tomu aby vaše schránka byla zaplavena všemožným spamem 🙂 Good luck.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek