Duvemblejt

Mám po vyprání a po tipech pořád mastnotu na kraťasích

Mám mastnotu na kraťasích a i různé fígly nepomáhají!! :( Po několika vyprání nevydím výsledek, co by jste poradily?

Nejlepší odpověď
hanulka11

tak nic nepomůže -zlikvidovat
Doplňuji:
prostě dosloužily, pořiď si jiné

Další odpovědi
rtepp

Darovat bezdomovcům.

Bobmarley

Naložit na 24 hodin do zředěného sava a pak důkladně vymáchat ve vodě. ale pozor může to pustit i barvu.

Alesh

Zkoušels ten Hit? Chce to ten flek zakapat, nechat to působit (třeba půl dne) a pak to i s tím Hitem rovnou šoupnout do pračky a normálně vyprat.

Ponytail

Už nic. Něco se prostě vyprat nedá ☹

Duvemblejt

Hit sem nezkoušel!