oslíček

Mám nový NB a nejdou mi vkládat uložené fotky na FB,poradí někdo?díky

při vložení se to dlouho načítá a pak to ukáže ,,chyba,, a konec,nevím na koho se obrátit

Odpovědi
iceT

Zkusila bych fotky zmenšit,třeba mají větší velikost,ale nic jiného mě nenapadá.

mosoj

Ano. Nezmenšené fotky FB nevezme. Kolik je ale limit velikosti nevím.
Já tam vkládám 1200 × 800 pix.

alexandra

Čím to může být nevím,ale určitě ne tím,že je fotka velká.Já tam dávám běžně fotky kolem 3000pix.,i 50 na­jednou.Jednou se mi ale taky stalo,že to vůbec nešlo a na druhý den už to bylo v pořádku.A ne­pomohlo ani zmenšení.Může to být nějaká chyba u nich.Tak to skus zítra a pak napiš,jestli to šlo.