52tatrman52

Mám KAWASAKI VN 800A rok výroby 1997.

Neprošel jsem na technické proto,že mám v předu pneumatiku 130/90–16 M/C 67V a ve velkém techničáku je 80/90–16 67H. Myslím že je v techničáku chybný údaj. Poradí mi někdo jak to vyřešit?Děkuji za pomoc.

Odpovědi
mojitek

Vulcan 800 typ „A“ má vepředu úzký ráfek/pneu,takže v TP je to správně…Čili z toho vyplívá:máš tam předek z Vulkána classica který má široký předek.Vyhodili tě správně,bohužel je to tak