Lily321

mám fotoaparát od Kodaku a omylem jsem smazala všechny soubory a myslíte, že by se dali vrátit zpět ? Prosím pomoct

Nejlepší odpověď
Bedy

Stačí vyjmout paměťovou kartu nebo případně fotoaparát připojit k počítači a pomocí programu na záchranu dat, například Recuva, to lze obnovit. Pravděpodobně se neobnoví vše, ale většina ano.

Další odpovědi

http://techne­t.idnes.cz/zachra­na-fotke-getback-photo-recuva-d68-/software.aspx?c=A130826­_131827_softwa­re_nyv

JanaViki

Když to smažeš, už to vrátit nejde ;) nikde.