Martina44

Mám foťák Nikon coolpix s3000 a nejde mi vůbec zapnout, nevíte co s tím? :(

Mám ho teprve 1rok a půl.

Odpovědi
www

A nabitou baterii máš? 😉

salsa verde

V prvé řadě zkontroluj zda nejsou vybité baterie nebo jestli jsou správně vložené.

mosoj

Už jsi AKU nabíjela ? Vezmi nabíječku a nabij AKU co je ve ve foťáku.

Pokud to nepomůže je to vadný AKU typ EN – EL 19 Lion ( neoriginál se dá pořídit za 250 Kč originál za cca 400 Kč).
Ještě by mohla být vadná nabíječka , tady ale jinak nejde zjistit než změřit voltmetrem výstup z nabíječky.
Doplňuji:
Nyní jsem si všiml, máš ho teprve 1,5 roku, takže je v záruce. Pokud byl ovšem nový.

Martina44

Baterie nabitá je a taky to tam mám správně vložené. Končí mi záruka 30.12.2012 takže mi nezbývá nic jiného než zajet do prodejny. :(

mosoj

Jak jsi poznala že nabitá je, když foťák nejde zapnout ?

mosoj

To bude zřejmě nejlepší.