SinceX

Mám „choulostivý“ dotaz..:D

Máte rádi box? Kolikrát to lidem řeknu, že jsem boxer a vždy je odpověď stejná, surový sport, nemůžu se na to dívat v televizi natož aby to někdo dělal..:) Co vy a box?

Nejlepší odpověď
BEAES

Podívám se, nevadí mi.
Já spíše biji hlavou do zdi, pytel nemám!

Další odpovědi
Terryle

Hlavní, že Tě to baví. Mě osobně teda box nebere, nějak mi nepřijde zajímavý koukat, jak kolem sebe chlapíci tancujou a bušej do sebe. Navíc nechápu, jak můžou spoustu těch ran vydržet – na pohled to vypadá, že musej šíleně bolet. To máte tak silnou vůli, sníženej práh bolesti, nebo ty rány nebolej tak, jak to vypadá?
Ale zajímá mě hokej a četla jsem spoustu zajímavejch rozhovorů s „profi bitkařema“, o kterejch si spousta lidí myslí, že to jsou vymaštěnci, co nemaj nic v hlavě a chtěj si jen dát do držky. Jenže oni tam toho mnohdy maj dost a maj to sakra dobře srovnaný – dokážou odlišit show na ledě a po zápase si klidně zajdou na večeři s tím, s kým se porvali. A věřím tomu, že to podobně srovnaný má i spousta boxerů – mně v souvislosti s boxem sice napadne bolest a rány, ale hned za tím obrovská koncentrace, soustředění, sebeovládání, taktika… takže i spousta dobrejch věcí. Je to mylsím hodně dobrej způsob, jak se naučit ovládat a vybít agresivitu – pokud respektuješ pravidla.
Kdyžtak můžem pokecat v diskusi – fakt by mě některý věci zajímaly :)

Jahoda

V TV se na něho kouknu, hrát bych ho nechtěla 😁

Elk

Samozřejmě, že mám box v TV rád, jenom je škoda, že ho namůžu vidět častěj – mám jenom set top box. Dokonce sestra manželky ještě v 76 letech se s manželem na něj těšili.

Mili @

No ale pohled na nějakýho FEŠNÝHO boxera,
co by ne…! Jenže těch fešných je málo a když jsou celí od krve a dobití, tak na nich stejně nic néni…
🙂

mojitek

.

Katka6

Box je sport jako každý jiný nikdo by neměl odsuzovat sport těch druhých pokud dotyčný sám nic nedělá

Neguš

Je sice pravda,že box nepatří k mým nejoblíb.spor­tům,ale jinak je to sport jako každý sport a má také hodně pozitivních stránek,ovšem musí se provádět profesionálně-nemůže asi úplný laik vyzvat jiného a vrhnout se do ringu-to by nedopadlo dobře..

SinceX

Tak se ptejte, zda-li byste něco rádi věděli, myslím, že Terry, něco chtěla vědět..:)

Terryle

Hoj, tak celkově – co bylo v příspěvku… hlavně by mě zajímalo, jestli ty rány fakt tak bolej, jak to vypadá v televizi? To se tak hrozně umíte ovládat, nebo už vám to ani nepřijde? Nebo to není tak strašný?

SinceX

Tak zaprve, mi nevykej, nejsem dospělý. Popravdě, rána boxera rovná se ráně kopancem.
Musím se ovládat abych se udržel na uzdě a nevykřikl bolestí, nedavno jsem dostal direktem do nosu a uskočil jsem tři kroky dozadu. Takže to vyjde na stejno. Ale například box je surovější než wrestling, kde je to přesně na bodovaný, co půjde dál a dál a dál, a to pak rány nebolí..